Depilace

Depilace voskem

Depilace cukrovou pastou - depilace jako pohlazení

Depilační cukrová hmota, zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika se stala vhodnou metodou v oblasti depilace i pro nejmodernější a nejnáročnější kosmetické salony.

Depilační cukrová hmota se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsahuje cukr a vodu. Hmota se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém.

Při použití depilační cukrové hmoty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Depilační cukrová hmota přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a tak se depilace stává bezbolestnou. Do teplých pryskyřic se vlepují i živé kožní buňky, což pokožku velmi traumatizuje.

Depilační cukrová hmota odstraňuje chloupky ve směru růstu, proto se pasta může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupky neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti po depilaci teplým voskem, zčervenání pokožky zmizí rychleji.

Depilační cukrová hmota se dokonale odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo jiného povrchu. Odpadá použití chemických čistících prostředků, je tedy i ekologická. Je konec věčného lepkání a neodstranitelných skvrn!

Depilační cukrová hmota se ve vlažném stavu vmasíruje do pokožky. Nehrozí žádné popálení jako u teplého vosku. Vmasíruje se do pokožky proti směru růstu chloupků, proto nedochází k jejich přetržení.

Depilační cukrovou hmotou je možné odstraňovat kratší chloupky než při použití teplého vosku. Lze odstraňovat chloupky dlouhé 2-3 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5-10 mm.

Depilační cukrová hmota je hygienická, protože během ošetření se nepoužívají žádné pomůcky. Nehrozí proto přenos infekce mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové hmoty tak není omezena.

Depilace je pro klienta vcelku příjemnou záležitostí.