Green Peel - bylinný peeling

Dr. med. Christine Schrammek

Vaše osobní OBNOVA PLETI

GREEN PEEL® - bylinná peelingová péče

3 cesty k dosažení krásnější a zdravější pokožky v souladu s přírodou

Síla přírodní krásy.

Přírodní, originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je celosvětově úspěšnou metodou již více než 60 let.
3 dermatologicky vyvinuté ošetřující metody pro úspěšné řešení problémů.
CLASSIC • ENERGY • FRESH-UP

Nová pleť za pět dní

Před více než 60 lety poskytla Christine Schrammek základy pro originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření CLASSIC, které pomáhá získat lidem s problematickou pokožkou čistou a rovnoměrnou pleť. Základ tvoří osm vybraných bylinek, které jsou vmasírovány do pokožky a jež obsahují enzymy, minerály a vitamíny. Bylinné peelingové ošetření bylo dále medicínsky vyvíjeno a rozšiřováno její dcerou, dermatoložkou Dr. med. Christine Schrammek-Drusio a dnes je aplikováno kosmetičkami a lékaři po celém světě. Díky variabilitě použitého množství bylinných směsí umožňuje GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření přizpůsobení individuálnímu stavu pleti a osobním cílům ošetření.


Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je nabízeno výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři.

GREEN PEEL® Energy

Příval vitality a regenerace bez peelingového efektu


Toto ošetření s přírodními bylinkami výrazně poskytuje energii. Stimuluje krevní oběh a metabolismus, čímž vede k přirozenému zlepšení vzhledu pokožky bez peelingového efektu. GREEN PEEL® Energy poskytuje Vaší pleti přírodní energii, potřebnou k obnově buněk. Pomáhá redukovat známky stárnutí pleti stejně jako nečistoty, jizvy a poruchy pigmentace. Ošetření viditelně zlepšuje vzhled pleti a vyrovnává její povrch. Ideálních výsledků dosáhnete intenzivním ošetřením v salonu, které absolvujete několikrát za rok.

Délka ošetření: 90 min.

Frekvence opakování: vždy, když potřebuje pleť projasnit a osvěžit

GREEN PEEL® Fresh-Up

Záplava svěžesti. Bez peelingového efektu


S touto metodou, nedochází k efektu peelingu. Místo toho dochází ke stimulaci a osvěžení pleti díky působení přírodních bylinek. Je aktivován krevní oběh, póry se otevírají a pleť je schopna vstřebat ingredience následující pleťové péče. Tvář získává zářivý a jasný vzhled. GREEN PEEL® Fresh-Up oživuje buňky a Vaše pleť zažívá nový pocit svěžesti. To je důvod, proč je toto ošetření ideálním řešením problémů unavené pleti bez svěžesti a slouží jako účinná prevence proti předčasným známkám stárnutí a ztrátě pružnosti - dokonce i když Vaše pleť ještě nezačala projevovat známky stárnutí.

Délka ošetření: 90 min.

Frekvence opakování: dle potřeby, maximálně 1x za 2 týdny

GREEN PEEL® Classic

Regenerace a obnova s peelingovým efektem


Je to "klasika‟ mezi GREEN PEEL® peelingovými ošetřeními. Po důkladném vyhodnocení je směs bylinného peelingu intenzivně masírována do pokožky. Dochází k povzbuzení krevního oběhu, je zlepšeno zásobování pleti kyslíkem a živinami a dochází ke stimulaci obnovy pleti. Tento efekt je zastaven asi po 2-5 dnech v závislosti na struktuře pleti a síle peelingového efektu na pokožce. Během této doby je třeba ošetřovat pleť doma se speciálními výrobky Dr. Schrammek. Pro ukončení GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic provádí kosmetičky po 5 dnech zkrášlující ukončovací ošetření, během něhož je nyní zvláště vnímavá pleť vyživena cennými látkami a zakončen proces olupování. 

V ceně 1. ošetření je zahrnuta nezbytná kosmetika pro domácí péči.


Délka ošetření: 2 x 60 min.

Frekvence opakování: dle potřeby, maximálně 1x za 4 týdny

GREEN PEEL® 


Úspěch originálního GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření v průběhu několika desetiletí mluví za sebe. Je to řešení nejrůznějších problémů s pletí v oblasti obličeje i těla.


Tyto problémy zahrnují:

  • seboroickou pokožku s rozšířenými póry
  • nečistou pleť s mazovými cystami
  • jizvy
  • pokožku, která je náchylná k předčasné tvorbě vrásek a pleť s povolenými pleťovými konturami
  • sluncem poškozenou pokožku
  • profylaxi anti-aging
  • některé formy hyperpigmentace
  • strie
  • povolenou pokožku těla (břišní stěna, nadloktí, stehna)