Cellstory/Miracletox - tekuté jehly

Neinvazivní mezoterapie.

S totou péčí opravdu zpomalíte stárnutí a zároveň řešíte nedokonalosti pleti.

Patentovaná technologie, jediná na světě.

Vaše pleť bude zářit. 

Jedinečné*vyjímečné*dokonalé.


Cellstory profesionální ošetření nahrazuje 50 tis. vpichů neinvazivně
Cellstory profesionální ošetření nahrazuje 50 tis. vpichů neinvazivně
Miracletox profesionální ošetření nahrazuje 30 tis. vpichů neinvazivně
Miracletox profesionální ošetření nahrazuje 30 tis. vpichů neinvazivně

Jihokorejská kosmetická značka BEAUREN KOREA INC představila unikátní technologii Microspear®!

Vysoce funkční kosmetika, která neinvazivním způsobem nahrazuje mikrojehlovou mezoterapii. Neni potřeba žádný přístroj. Lehčí formu tohoto ošetření můžete provádět v pohodlí vašeho domova jako běžnou denní rutinu.

Společnost Beauren Cosmetics vyvinula patentovanou technologii Microspear®️, což označuje technologii tekutých jehel, které jsou získávány rozkladem mořské houby Spongilia. Výzkum probíhal několik let, dokud technologie nebyla dostatečně efektivní. Po purifikaci rozloženého materirálu mořské houby byly získány mikroskopické jehly, které mají zcela zásadní funkci v rámci kosmetických řad Miracletox a Cellstory. Důvodem je především to, že díky této technologii se ostatní přítomné biologicky aktivní látky v recepturách produktů dostávají do hlubších vrstev pokožky, kde mohou ovlivňovat procesy, které řídí zevní stárnutí pleti nejen přímo, ale i nepřímo, přes aktivace buněčných receptorů, kdy tyto látky zjednodušeně "řikají" předmětným buňkám co mají produkovat, jak rychle a kdy.

Oproti běžně dostupné kosmetice, která je už z podstaty povrchová, tedy před sebou máme inovativní a elegantní technologii, podloženou výzkumem a klinickými daty. Ovlivňuje široké spektrum procesů v kůži, kdy především koriguje a vyhlazuje vrásky, ale zároveň řeší i nesjednocený tón pleti a řadu dalších negativně vnímaných procesů.
Inovativní složka Micro-Spear (jehelní prášek) je zodpovědná za lehké podráždění obličeje a mikropichování. Poté přicházejí do hry zbývající pečující složky vzorce, které plní své specifické funkce: bělení, akné, odstranění vrásek nebo jizviček po akné, odstranění zarudnutí, lifting atd.

Tato technologie je prezentována ve dvou kosmetických liniích: Miracletox 30 000 vpichů a Cellstory 50 000 vpichů neinvazivně..

Jedná se o samostatné ošetření.

Domácí péče Miracletox

Podrobné info ve studiu...

Čištění + Toner
Tekuté jehly 10 tis. vpichů neinvazivně
Maska
Fluid
Feel krém
Výhodné balíčky
Beyond Program
Signature Royal Kit
Vita 9 Collagen Serum
Light Angelto Cream

Domácí péče Cellstory

Cellstory masky
Cellstory Cleanser
Cellstory Fluid
Cellstory Cream
Cellstory Plus Cell Awake Essence
Kmenové buňky