Masáž lávovými kameny

Hot Stone masáž je starobylá léčebná procedůra, existující už dávno před naším letopočtem. Kameny byly využívané pro svou schopnost pomáhat léčit, odebírat negativní energii, odstranit bolest, stimulovat akupresurní body už před tisíciletími va staré Číně a Indii.

Je to neobyčejná metoda, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních. Jde tu prostřednictvím kamenů o neopakovatelnou zkušenost, neobyčejné spojení lidské bytosti s přírodou a vesmírem. Je to neodmyslitelný fakt o vzájemném propojení člověka a přírody, o schopnosti a obrovské síle naší země pomáhat nám a zároveň nás léčit těmi nejjednoduššími a zároveň nejefektivnějšími metodami, na které se skoro zapomnělo.

Kameny svojí strukturou, vibracemi a energiemi nám pomáhají energeticky se dobíjet a harmonizovat. Jsou schopné nás zbavit negativních vlivů dnešní uspěchané civilizace. Je to dar země.

Můžeme zde mluvit o tzv. termorelaxaci, příp. o používání teplých kamenů střídavě se studenými. Střídání dvou teplotních extrémů má blahodárný a léčící vliv, který byl již dávno vědecky i klinicky dokázaný. Zvýšení a snížení krve v krevním řečišti úzce koresponduje s pohybem v lymfatickém systému, pomáhá lidskému tělu se zbavovat nepoužitelných látek, zároveň pomáhá lépe zásobovat každou buňku kyslíkem a živinami.

Lávové kameny se svým hladkým povrchem, lehce se klouzajíc po pokožce, přenášejí a odevzdávají tepelnou energii, energii svoji vlastní i energii maséra do lidského těla.

Je to velmi příjemná záležitost, jak pro zákazníka, tak i pro samotného maséra.

Hot Stone masáž umožňuje nepopsatelně příjemnou a hlubokou relaxaci.

Aplikováním tepla pomáhá eliminovat bolest ve svalech, - rozšířením krevního řečiště ve svalových tkáních se zlepšuje cirkulace krve, tím i zásobování tkání živinami, zlepšuje se metabolizmus, - uvolňuje svalové spazmy, zlepšuje detoxikaci organismu, - má uklidňující efekt.

Doporučeno pro:

  • bolesti, únavě a napětí svalů
  • bolesti hlavy
  • atrofie svalů
  • artritída
  • lidi vystavené stresu
  • menstruační problémy