Thesera H - maximální hydratace


Toto jedinečné ošetření kosmetikou Thesera probouzí buňky, aktivuje je a dodá pleti trvalou vlhkost zevnitř ven, čímž vyhladí vrásky. Pokožka také získává zdravý lesk ( Glow ) díky hydratačnímu ošetření, díky kterému pokožka přirozeně září.
Slouží k opravě DNA nebo kožních stavů, které nemohou optimálně absorbovat vodu. Obsah aquaporinu v Thesera H umožní vstřebání vody buňkami, aby se zvýšila vlhkost pokožky.

Svatým grálem tohoto produktu je AQP neboli Aquaporin

Další neméně důležitou součástí Thesera H jsou tyto další složky:

  • Fulleren známý jako nejvyšší antioxidant, převyšuje ostatní antioxidační látky, jako je vitamín C, E, A a podobně, fuleren v pokožce absorbuje škodlivé materiály, jako je znečištění, UV záření atd., které často poškozují buňky a způsobují předčasné stárnutí .. Kromě toho, že jsou velmi účinné, jsou fullereny také považovány za vynikající kvůli jejich schopnosti odrážet volné radikály, která je velmi stabilní, neovlivňuje ji teplo a světlo.
  • Miseon tree, rostlina, kterou lze nalézt pouze v Koreji přírodní antioxidanty, je silná rostlina v boji proti rakovinným buňkám a opravě poškození DNA. 

Jedná se o samostatné ošetření.